College van B&W

Het college van burgemeester en wethouders vormt het dagelijks bestuur van de gemeente en handelt binnen de door de raad vastgestelde kaders. Het college in Heemskerk bestaat uit de burgemeester en 4 wethouders. De gemeentesecretaris ondersteunt het college. Het college vergadert elke dinsdagmorgen. Deze vergaderingen zijn niet openbaar.

Burgemeester Sicko Heldoorn (PvdA)

Burgemeester Sicko Heldoorn

Telefoon: 14 0251
E-mail: burgemeester@heemskerk.nl

Wethouder Aad Schoorl (Heemskerk Lokaal)

Wethouder Aad Schoorl

Telefoon: 14 0251
E-mail: a.schoorl@heemskerk.nl
(1e locoburgemeester)
(1e vervanger van wethouder Suanet)

Wethouder Piet Burgering (D66)

Telefoon: 14 0251
E-mail: p.burgering@heemskerk.nl
(2e locoburgemeester)
(1e vervanger van wethouder Zalinyan)

Wethouder Ani Zalinyan (GroenLinks)

Wethouder Ani Zalinyan

Telefoon: 14 0251
E-mail: a.zalinyan@heemskerk.nl
(3e locoburgemeester)
(1e vervanger van wethouder Burgering)

Wethouder Ron Suanet

Wethouder Ron Suanet

Telefoon: 14 0251
E-mail: r.suanet@heemskerk.nl
(4e locoburgemeester)
(1e vervanger van wethouder Schoorl)

Gemeentesecretaris J.S.W. Ozenga

Jornt Ozenga

Telefoon: 14 0251
E-mail: j.ozenga@heemskerk.nl